Artimo išlydejimo kompozicijos

Nuo seno Lietuvoje buvo paprotys/tradicija ateinant išlydėti išeinančius atsinešti didžiulį vainiką su užrašyta juosta. O jei giminaitis šiek tiek tolimesnis, tai bent jau krepšelį. Ši tradicija niekur nedingo, išliko ir šiek tiek keitėsi, ir vis dar keičiasi.  Tradicinės išvaizdos krepšeliai ar vainikai vis dar yra užvaldę šalies gėlių kioskelius bei turgavietes. Daugelis laidojimo paslaugų įmonių siūlo savo gėlių kompozicijas, bet ne visada yra sutelkiamas dėmesys į tai kokias gėles mėgo žmogus. Dažnai tuose pačiuose laidojimo namuose visose salės puošyba būna įprasta/standartinė. Mes negalim ir nenorim konkuruoti su tradicine masinės gamybos  laidotuvių puošyba, tad ir kiekviename savo darbe norim pridėti kūrybinį elemtą išskirianti mus iš šios masės.

Mūsų paslaugų paketai yra skirti tiems kurie nori kitokios puošybos, išskirtinių sprendimų. Šio paketo kaina dažniausiai keičiasi po pokalbio su klientu. Ji gali didėti ar mažėti, tačiau viskas priklauso nuo salės, metu laiko, gėlių pasirinkimo ir kompozicijų kiekio ar sudėtingumo.

Jums siūlome keletą paketų kurie suteiks mums pakankamai kūrybinės laisvės, galimybę padaryti kažką kitaip, įdomiau ir tuo pačių išlaikyti pusiausvyrą tarp rimties, grožio ir modernumo, galbūt kartais pridedant tam tikrą tikrą kiekį išsišokimo pasirenkant gėles, jų spalvas ar kompozicijų formas.

Paketų kainas įtakojantys veiksniai:

  • kompozicijų skaičius
  • gyvų gėlių kiekis kompozicijose
  • gėlių ar augalų pasirinkimas
  • kompozicijų sudėtingumas

Iš žemiau esančių paketų pasirinklite sau tinkamą. jei nėra- susisiekite sumumis ir nurodykite savo biudžetą.

(Naudokite žemiau esančias rodyklėles ir pakeisti paketo pasirinkimą)

Paslaugu Paketas G-500

500,00

Paslaugų Paketas G-350

350,00